نام کامل:داوود یعقوبی,نام مستعار:سایت ساز.آدرس سایت:www.www.mftalborz.ir.همکاران:soomar63.com
5 از 5

مرا بخاطر بسپار

ورود

Revit_Mep تاسیسات

Revit_Mep تاسیسات

Revit-مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز


آیا شما نیز علاقمند به دانستن اطلاعات نرم افزار Autodesk Revit MEP برای طراحی و مدلسازی پروژه های مکانیکی، الکتریکی و یا لوله کشی هستید؟

نرم افزار Revit MEP از سری نرم افزارهای تحت BIM (مدلسازی اطلاعات ساختمان) از کمپانی Autodesk برای متخصصین رشته مکانیک و طراحان ساختمان ایجاد شده است. MEP مخفف Mechanical(مکانیکی)، Electrical(الکتریکی)، Plumbing(لوله کشی) که سه شاخه اصلی رشته های مهندسی تأسیساتی است می باشد.
با استفاده از BIM برخلاف (CAD Computer Aided Drafting)، نرم افزار Revit MEP قادر به مدیریت اطلاعات پویا در مدل های هوشمند است که به سیستم های ساختمانی پیچیده اجازه می دهد تا به دقت طراحی و در کوتاه ترین زمان مستندسازی شوند. هر مدل هوشمند ایجاد شده توسط نرم افزار Revit MEP نماینده یک پروژه کامل است که در یک دیتابیس واحد ذخیره می شود. مدل تولید شده با این روش قادر است تا تغییرات ایجاد شده در یک بخش از مدل را به صورت خودکار به سایر نقاط مدل ابلاغ کند و نتیجه آن افزایش بهره وری در کاربران نرم افزار Revit MEP است.
مزایای استفاده از نرم افزار Revit MEP چیست؟
افرادی که در حال حاضر مشغول به کار و یا به دنبال فرصت های شغلی در رشته های مهندسی مکانیک، برق و یا لوله کشی هستند، منافع بسیاری از نرم افزار Revit MEP عایدشان خواهد شد.
بخشی از گردش کار BIM که توسط نرم افزار Revit MEP انجام می گیرد نه تنها حداکثر بهره وری از کار را به همراه دارد بلکه به ساده تر شدن طراحی و مستندسازی کار نیز کمک می کند. سرعت انجام پروژه از مرحله طراحی تا اتمام کار در حالی که تغییرات به صورت خودکار در سرتاسر مدل به روز رسانی می شوند بسیار بالا می رود.
برای گذراندن این دوره کافیست به سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز مراجعه کنید و ثبت نام خود را بصورت آنلاين انجام دهید.

برای ثبت نام کلیک کنید????www.mftalborz.ir


+982634127
داخلی 131 و 133


Telegram: @mftalborz

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)