اخبار مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز

زمان برگزاري آزمون آزمايشي آيلتس (ماك)در كرج (آموزشگاه آيلتس در كرج)زمان برگزاري آزمون آزمايشي آيلتس (ماك)در كرج (آموزشگاه آيلتس در كرج)

دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران(نمایندگی استان البرز) برگزار می نماید:

برگزاري آزمون آزمايشي آيلتس (ماك)در كرج

 

 "برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس در البرز در روزهای  14 و 28 مهر ماه-  12 آبان ماه -3 و 24 آذرماه  ساعت 9 صبح "

این آزمون همان "آزمون اصلی بین المللی زبان" است که بصورت آزمایشی برگزار می شود

 

مزایای آزمون Mock
خانه آیلتس مجتمع فنی تهران-البرز(آموزش آيلتس در كرج)
■این امتحان در شرایط کاملا واقعی برگزار می گردد
■نتیجه تحلیلی این آزمون در اختیار افراد قرار می گیرد
■هزینه شرکت در این آزمون قابل مقایسه با هزینه های آزمون اصلی نیست
■این آزمون بهترین راه شناسایی میزان آمادگی افراد برای شرکت در آزمون اصلی است
■در صورت نیاز  گذراندن دوره های اختصاصی آیلتس در این مرکز جهت کسب امتیاز لازم


 

آزمون آزمایشی آیلتس در روز جمعه  24 شهریور  ساعت 9 صبح  در محل "خانه آیلتس البرز" مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز در محل آزادگان کرج برگزار می گردد.
 آزمون ماک بمنظور آماده سازی دانشجویان و تعیین نقاط ضعف و قدرت داوطلبان جهت شرکت در آزمون اصلی آیلتس و مطابق با استاندارد آزمون رسمی آیلتس برگزار می گردد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در آزمون های بعدی با شماره های ۰۲۶۳۲۲۰۹۱۰۲ داخلی ۱۵۵ تماس حاصل فرمایید،
یا به صورت اینترنتی از طریق وب سایت Student.mftalborz.ir اقدام نمایند.


جهت ثبت نام کلیک نمایید.  

 

درباره آزمون هاي آزمايشيIELTS  (Mock)

IELTS (سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی ) آزمونی است که از طریق آن سطح زبان انگلیسی داوطلبان سنجیده می شود که قصد دارند تحصیل یا کار خود را در محیطی ادامه دهند که در آن زبان انگلیسی به عنوان زبان اول محاوره و مکاتبه پذیرفته شده است. این آزمون هر چهار مهارت شنیدن ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن داوطلبان را مورد سنجش قرار می دهند و بر اساس نمره بندی از 0 تا 9 اعلام می کند. بیش از 6000 موسسه آموزشی، دولتی و سازمانهای حرفه ای در 120 کشور جهان این مدرک را به عنوان معتبر ترین نشان دهنده سطح زبان انگلیسی به رسمیت می شناسند.

آزمون IELTS به طور مشترک توسط سه سازمان بین‌المللی که سالهاست در امر آموزش زبان انگلیسی فعالیت می‌کنند برگزار می‌شود:

  • شورای فرهنگی بریتانیا
  • موسسه توسعه بین‌المللی آموزش‌ عالی استرالیا
  • سندیکای آزمون‌های محلی دانشگاه کمبریج 

همه ساله بیش از 1,000,000 آزمون آیلتس در سراسر جهان برگزار می‌شود. با این تعداد این آزمون سریعترین رشد را در مقایسه با دیگر آزمون‌های زبان انگلیسی داراست. بعلاوه این آزمون سطح تازه‌ای از نوآوری، دقت و پژوهش را معرفی کرده است.

آزمون IELTS در دو نوع مختلف Academic و General Tranining برگزار می‌شود. آزمون Academic توانايی انگليسی داوطلبانی را می‌سنجد که قصد دارند تحصيلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در يک دانشگاه انگليسی زبان ادامه دهند. يکی از مهمترين شرط‌های پذيرفته‌شدن در اين دانشگاه‌ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره اين آزمون می‌باشد.  نوع General Tranining آزمون آیلتس معلومات داوطلبان را در سطحی وسيعتر و در بستری علمي اجتماعی می‌سنجد. آزمون General Tranining برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصيلات ‌دانشگاهی خود را در کشوری انگليسی زبان به ‌پايان برسانند و يا به‌منظور گذراندن دوره‌های کوتا‌ه‌ مدت کاری يا دست‌يافتن به ‌فرصت‌های شغلی قصد سفر به اين کشور‌ها را دارند. به‌علاوه کارنامه اين آزمون از جمله مدارکی است که در جريان بررسی پرونده‌های مهاجرت کشورهای استراليا، نيوزلند و کانادا از متقاضيان طلب می‌شود.  

در آزمون IELTS توانايی‌های شنيدن، خواندن، نوشتن، و صحبت‌کردن در چهار قسمت جداگانه سنجيده می‌شود. در حاليکه توانايی شنيداری و صحبت‌کردن داوطلبان آزمونAcademic  و General Tranining به‌ روش کاملاً ‌مشابهی صورت می‌گيرد، هر يک از اين دو گروه، سوالات جداگانه‌ای درقسمت‌های خواندن و نوشتن دريافت می‌کنند.

آزمون IELTS به نوعی طراحی شده که قادر است ميزان معلومات داوطلبان در سطوح مختلف از زبان انگليسی را سنجيده و با توجه به استاندارد IELTSطبقه‌بندی کند. شرکت‌کنندگان در اين آزمون به طيف متنوعی از سوالات بسيار ساده تا بسيار مشکل پاسخ می‌دهند و در پايان با توجه به نمره‌ای که از هر‌يک از چهار‌بخش مختلف دريافت‌کرده‌اند سطحی مابين نا‌آشنای کامل به زبان انگليسی، با  نمره 0، تا سطح آشنای کامل به زبان انگليسی، با نمره 9،طبقه‌بندی می‌شوند. 

با توجه به آنچه از نتایج آزمونها و گفته هاي زبان آموزان بر می آید، اخذ این مدرک چنان هم سهل الوصول نیست!  شرکت در کلاسهای مختلف، مطالعه منابع درسی متفاوت از جمله راهکاری متداول برای موفقیت در آزمون هستند. بدون شک آموزش همواره نیازمند ارزیابی و بررسی روند پیشرفت است. خصوصاً در مواردی چون آزمون IELTS آشنایی با انواع سؤالات، مدیریت زمان در آزمون و روش های پاسخگویی به سوالات موضوعاتی به مراتب حائز اهمیت هستند.

مفتخریم با برگزاری آزمون های هماهنگ، استاندارد و جامع هفتگی و ارائه برنامه ریزی مطالعه ، پشتیبانی آموزش و جلسات رفع اشکال، شما را در هر چه راحت تر پیمودن این مسیر راهنمایی می نماییم. 

بدون‌ شك‌ مي‌توان‌ مهمترين‌ علت‌ عدم‌ موفقيت‌ داوطلبان‌ ايراني‌ در آزمون‌ IELTS را عدم‌آشنايي‌ داوطلبان‌ با شرايط‌ واقعي‌ برگزاري‌ آزمون‌ بين‌المللي ‌IELTS دانست.  مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز با برگزاري‌ آزمونهاي‌ استاندارد بين‌المللي ‌ IELTS Mock Exam اين‌ نقيصه‌ مهم‌ را كاملاً برطرف‌ نموده‌ است‌. 

راهنمای آزمون آزمایشی آیلتس

مشاهده نمرات  کلیک نمایید. 


 

الف) موارد عمومي:

1. آزمونهاي آزمايشي مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز  در زمانهای تعیین شده برگزار مي گردد.

2.                        جهت ثبت نام در آزمونهای آزمایشی آیلتس مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز می توانید از طریق وب سایت مجتمع فنی تهران نیز اقدام نمایید.

3.                       نشانی محل برگزاری آزمون : کرج- پل آزادگانروبروی مسجد مهدویهساختمان مجتمع فنی تهران

4.                       آزمون Speaking يا Interview کلیه داوطلبان، يك ، دو یا  سه روز قبل از آزمون اصلي‌ به مدت 10 دقيقه براي هر شخص برگزار مي گردد.

5.                       نتايج آزمونهاي آزمايشي آيلتس (نتايج هر 4 Skill آزمون) دو روز بعد از آزمون در  وب سایت مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز WWW.Student.mftalborz.ir از قسمت مشاهده نمرات و مدارک با ثبت شماره ملی آزمون دهنده قابل رویت است.

6.                        هزينه هر مرحله از آزمونهاي آزمايشي مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز مبلغ 60000 تومان ميباشد.

7.                       آزمون رأس ساعت مقرر شروع مي شود، چنانچه داوطلب حتي 1 دقيقه پس از ساعت شروع آزمون به محل برگزاري آزمون برسد، به منظور برقراري نظم آزمون، آرامش داوطلبان و رعايت قوانين آزمون اصلي، داوطلب محترم از شركت در بخش اول آزمون (Listening) منع خواهد شد.

8.                       لذا خواهشمنديم حداقل 15 دقيقه قبل از شروع آزمون، در محل برگزاري آزمون حاضر گرديد.

9.                        مدت زمان برگزاري آزمون 2 ساعت و 40 دقيقه مي باشد.حتماً 2 عدد مداد سياه و يك عدد پاك كن و تراش همراه خود داشته باشيد. (هيچگونه لوازم التحرير در محل برگزاري آزمون به فروش نمي رسد.)

-    همراه داشتن كليه اقلام خوراكي از قبيل هرگونه شكلات، بيسكويت و ساير تنقلات به داخل جلسه آزمون ممنوع ميباشد، (به استثناء بطري آب معدني كوچك).

   - رعايت حجاب كامل اسلامي (پوشش مقنعه براي خانمها)  در محل برگزاري آزمون الزامي مي باشد.

-    همراه داشتن تلفن همراه روشن (حتي در حالت Silent) در جلسه آزمون غير مجاز ميباشد، و داوطلب خاطي در صورت مشاهده از شركت در ادامه جلسه آزمون منع خواهد شد.

 مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز

www.mftalborz.ir
آدرس ساختمان آزادگان: کرج، پل آزادگان، روبروی مسجد مهدویه، ساختمان مجتمع فنی تهران
تلفن:32209102
آدرس ساختمان فردیس:فردیس، بین فلکه سوم و کانال ساختمان مجتمع فنی تهران (نمایندگی استان البرز) 
تلفن:36526055 

Instagram:mftalborz

Telegram:@ mftalborz

 

ارسال دیدگاه:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت