اخبار مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز

شروع ثبت نام دوره مجازی سازی (Virtualization)شروع ثبت نام دوره مجازی سازی (Virtualization)

دپارتمان ICT مجتمع فنی تهران - نمایندگی البرز برگزار می نماید:

ثبت نام دوره مجازی سازی (Virtualization) 

مجازی سازی (Virtualization) به فناوری اطلاق می شود که، برای ایجاد لایه ای مابین سخت افزار سیستم های کامپیوتری و نرم افزار ی که روی آن اجرا می شود، طراحی شده است. البته این طراحی با در نظر گرفتن یک دید عمدتا منطقی نسبت به منابع مصرفی  صورت پذیرفته است، راهکار مجازی سازی (Virtualization) دو دستاورد عمده داشته است: اول اینکه اساسا به شما این توانایی را می دهد که گروهی از سرور ها را به عنوان مخزن یکتای منابع محاسباتی  به سیستم عامل ها بشناسانید، دوم اینکه این راهکار به شما اجازه ی راه اندازی چند سیستم عامل بر روی یک سرور بطور همزمان را می دهد.

امروزه مجازی سازیِ سرور، به جزء جدایی ناپذیر اکثر دیتاسنترهای بزرگ تبدیل شده است. دلیل این امر را نیز می توان امکاناتی دانست که مجازی سازی سرور در اختیار مدیران IT قرار می دهد. از طرف دیگر مجازی سازی سرور با افزایش بهره‌ وری در استفاده از منابع سخت افزاری در بحث کاهش هزینه ها نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در حال حاضر شرکت­های بسیاری به حوزه ساخت پلتفرم‌های مجازی‌سازی وارد شده‌اند. VMware که از پیشتازین عرصه مجازی سازی است، vSphere را بعنوان یکی از بهترین سیستم های مجازی سازی سرور معرفی کرده است.

مخاطبین دورۀ مجازی­سازی مجتمع فنی تهران، نمایندگی استان البرز، دانشجویان MCSE، علاقه­مندان به مجازی­سازی و کارشناسان دیتاسنتر سازمان­هایی هستند که به سمت Virtualization در حرکت می­باشند. پیش­نیاز دورۀ 42 ساعتۀ VCP (VMWare Certificate Professional) داشتن دانش Windows Server 2012 بوده و دانشجویان پس از گذراندن این دوره می­توانند وارد شاخۀ VCP-DCV شوند.


جهت بهره مندی از 3% تخفیف ثبت نام اینترنتی به سایتstudent.mftalborz.ir  مراجعه نمایید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز
www.mftalborz.ir
آدرس ساختمان آزادگان: کرج، پل آزادگان، روبروی مسجد مهدویه، ساختمان مجتمع فنی تهران
تلفن:32209102
آدرس ساختمان فردیس:فردیس، بین فلکه سوم و کانال ساختمان مجتمع فنی تهران (نمایندگی استان البرز) 
تلفن:36526055 

Instagram:mftalborz

Telegram:@ mftalborz

ارسال دیدگاه:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت